2020 Basel Show, Repliki Zegarków nowa prawda ujawniona!


Nie jest za późno, aby przejść do tematu. Teraz jest czas na ujawnienie prawdy: kiedy zobaczyłem w tym roku nowe zegarki Rolexa i Patka Philippe’a, pojawiły się różne spekulacje przed pokazem, a prawda jest następująca.
Pierwszy to Rolex.

Repliki Zegarkow stalowy łańcuch pięcioramienny łańcuch czerwony i niebieski okrąg.

   Przed koncertem „Green-GMB” Greenwich GMT krążący w Internecie i w gronie przyjaciół był prawdziwy. Prawda jest taka, że ​​w tym roku Zegarki Repliki wprowadziła na rynek wersję „Five-Bead Chain” stalowej koperty z czerwono-niebieskim pierścieniem Greenwich GMT (nr 126710). Pamiętaj, że dobrze to czytasz, to stalowy zegarek. W poprzednim artykule powiedziałem również, że łańcuch pięciokasetowy z Greenwich GMT jest rozsądny, nie ma problemu, ponieważ historycznie we wczesnych modelach Greenwich GMT 1675, 16753 stosowano łańcuchy pięciokorałkowe. Wielu braci stwierdziło, że nie zrozumieli po obejrzeniu wersji Greenwich GMT z pięcioma koralikami. Dlaczego teraz chcesz używać łańcuchów z pięcioma koralikami do czerwonych i niebieskich kół? Powodem jest odróżnienie czerwonego i niebieskiego koła platynowej muszli.

Zdjęcie powyżej to czerwone i niebieskie koło platynowej koperty, a zdjęcie poniżej to czerwone i niebieskie koło stalowej koperty. Bransoletka jest dużą różnicą.
   Bracia znający Rolexa wiedzą, że czerwone i niebieskie kółka Repliki Zegarków Szwajcarskich były wcześniej w platynowych skorupach i nie ma wersji ze stalową skorupą. Teraz, gdy czerwone i niebieskie pierścienie stalowej skorupy są wyłączone, platyna i stal nierdzewna wyglądają bardzo podobnie. Jak może różnić się od poprzednich czerwonych i niebieskich pierścieni platynowych? Wystarczy polegać na tym „łańcuchu pięciu kulek”. Czerwono-niebieskie koło koperty z białego złota używa „bransoletki ostrygowej”, a czerwono-niebieskie koło stalowej koperty korzysta z „łańcucha pięciu kulek”. Wygląd bransoletki z ostrygami i łańcucha z pięcioma koralikami jest bardzo różny, gdy spojrzysz na bransoletkę, możesz od razu stwierdzić, czy czerwony i niebieski pierścionek jest z białego złota czy ze stali. Replica Watches ta sztuczka jest sprytna. Rozwiązuje również problemy praktyczne (różne platyny i stal nierdzewna) i jest zgodny z historią (GMT stosował w przeszłości łańcuchy z pięcioma koralikami), co jest rozsądne.

   Oprócz tego łańcucha, bardzo ważna zmiana ma również czerwone i niebieskie kółko stalowej obudowy łańcucha z pięcioma koralikami. Tak, ruch został zmieniony. Nowe czerwone i niebieskie kółko wykorzystuje ruch nowej generacji Rolex serii 32XX (w szczególności ruch 3285). Czerwono-niebieskie koło pięcioramiennych łańcuchów ze stalowej skorupy również oficjalnie weszło w „erę 3235”, mając 70 godzin mocy.

Nowy, pięcioramienny łańcuch firmy Rolex z czerwonymi i niebieskimi łańcuszkami.
   Według aktualnych informacji, cena publiczna czerwonego i niebieskiego koła stalowej koperty z pięcioma koralikami wynosi 8800 franków szwajcarskich, a według publicznej ceny niebieskiego i czarnego kółka ze stali, 69300, czerwone i niebieskie kółko stalowej koperty powinno być podobne. Ale bracia, no wiesz, rzeczywista cena popularnej pracy sportowej, spójrzmy powoli.

Tegoroczna wymiana tego mechanizmu to nie tylko czerwono-niebieski pierścień stalowej koperty z pięcioma koralikami.

Nowy DJ Rolex 36 mm wykorzystuje nowy mechanizm 3235.
   W tym roku jedną z najważniejszych rzeczy dla Rolex jest to, że Replica Watches 36 mm DATE JUST zmienił również ruch 3235! Firma Rolex oficjalnie opublikowała dziś informacje o nowym DJ-ie 36 mm (21 marca, szwajcarski czas), ale szybko je usunęła. W informacji wspomniano, że nowy DJ 36 mm korzysta z nowego mechanizmu 3235. Jednocześnie okno stoiska Rolex 36 mm DJ jest oznaczony jako „NOWY” (nowy krój pisma). Później potwierdzono, że wiadomość, że 36 mm DJ zastąpił ruch 3235, była całkowicie prawdziwa (nr 126233). Poprzednia „kontrowersja” dotycząca tego, czy 36 mm może korzystać z ruchu 3235, dobiegła już końca, 41 mm DJ, 36 mm DJ, wszyscy będą używać ruchu 3235. DJ 41 mm, DJ 36 mm, kup go swobodnie, z wyjątkiem rozmiaru, nie ma różnicy, bracia nie muszą się o to martwić.

Nowy DJ Rolex 36 mm.
Poniżej znajduje się Patek Philippe.

   Przed wystawą zegarków w tym roku zarówno Rolex, jak i Patek Philippe zagrali „z wyprzedzeniem”, ale różnica polega na tym, że Rolex ujawnił najcięższy zegarek tego roku, a Patek Philippe nie wydał prawdziwej „głównej siły”. 5524R i 7234R wydane przez Patka Philippe’a przed wystawą zegarków to tylko „sztuczka”. Prawdziwym „wielkim BOSS” w tym roku jest wieczny kalendarz nautilus nautilus 5740 i zegar granatowy ze stali 5968.

Nowy platynowy kalendarz nautilus Patek Philippe 5740.
   Po obejrzeniu tegorocznego kalendarza wieczystego Nautilusa 5740 Patka Philippe’a niektórzy bracia powiedzieli, w jaki sposób Patek Philippe mógłby stworzyć wieczny kalendarz na Nautilusie? Myślę, że to ma sens. Wszyscy wiedzą, że Patek Philippe Nautilus, Audemars Piguet Royal Oak i Vacheron Constantin to trzy wspaniałe luksusowe zegarki sportowe, wśród nich Royal Oak i Four Seas mają wieczne wersje kalendarza, ale Nautilus nie. Teraz Patek Philippe ma wieczny kalendarz na nautilusie, nie ma problemu. Należy jednak zauważyć, że tegoroczny kalendarz wieczny Nautilus 5740 jest kopertą platynową (wykorzystującą mechanizm 240). Jako że nautilus zaczął jako zegarek stalowy, wierzę, że w przyszłości będzie dostępna wersja stalowego kalendarza Nautilus Perpetual Calendar.

Patek Philippe nowy granat stalowy granat 5968.
   Kolejny ważny model Patka Philippe’a w tym roku, zegar 5968 granatnik ze stalową skorupą nie jest dla mnie niczym zaskakującym. Ponieważ wcześniej niektórzy zawsze mówili, że nie ma wielu modeli granatu Patek Philippe, z wyjątkiem trzypinowego kalendarza, to znaczy, nie ma innych modeli dodatkowych funkcji w dwóch miejscach, więc niektórzy przewidują, że Patek Philippe prędzej czy później przeciwnicy „zaczną”. W tym roku Patek Philippe wypuścił granatową wersję granatu 5968 (używając mechanizmu chronografu flyback CH28, układ dysku jest podobny do chronografu Nautilus 5980, ale 12-godzinny chronograf został anulowany). Tegoroczne dopasowanie kolorów 5968 jest zbyt piękne, pomarańczowe igły, pomarańczowe łuski, pomarańczowe wstążki, modne do pękania, absolutnie letnia broń. Gdy tylko ten pomarańczowy 5968 zostanie wymieniony na liście, typ przybrzeżny w kolorze dębu królewskiego nie może już „pokryć nieba jedną ręką”. Ciepło granatu Patek Philippe zawsze było mniejsze niż Nautilusa, ale ten zegar 5968 w kolorze granatu stalowego jest zdecydowanie kolejnym „modelem wybuchu” Patka Philippe. Mam nadzieję, że nie przekroczy ceny publicznej, ale szacuje się, że wystarczy.

Dodaj komentarz