„Cappuccino” Degustacja Omega Speedmaster Series 38 mm Współosiowe taktowanie Repliki Zegarków

Repliki Zegarków Omega

Na targach zegarków w Bazylei w 2019 roku Omega można uznać za wyjątkową. Jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych chronografów seria Omega Speedmaster Repliki Zegarków od dawna znana jest na całym świecie. W tym roku nowy zegarek 38 mm z serii Supermaster firmy Omega nie tylko zachowuje nieodłączną istotę i kultowy wygląd serii Supermaster, ale także ma bardziej estetyczny wygląd. To „Cappuccino” cieszyło się dużym zainteresowaniem, kiedy zostało wprowadzone na rynek. Specjalne dopasowanie kolorów stanowi przełom w projektowaniu Omegi. Następnie strona główna zegarka przeanalizuje współosiowe taktowanie Omega Speedmaster z serii 38 mm Repliki Zegarków Omega. (Model: 324.23.38.50.02.002)

Ciemnobrązowy owalny dysk, owalne okno wyświetlania kalendarza

W odróżnieniu od poprzedniej Super Series Repliki Zegarków, tym razem nowa Super Series Omegi przyjęła nowy dwukolorowy design – brązowy. Ciemnobrązowe i jasnobrązowe interakcje sprawiają, że kolor wygląda imponująco. Jednocześnie obudowa jest wykonana ze stali nierdzewnej i 18-karatowego złota Sedna®, a także polerowanej matowej złotej ramki z brązowym aluminiowym pierścieniem ze skalą prędkości. Tarcza „Cappuccino” i pozycja na godzinie 6 mają ciemnobrązowy owalny dysk podrzędny, który odpowiada owalnemu okienku wyświetlania kalendarza. Mówi się, że projekt został zainspirowany wczesną serią latających dysków Omega.

Precyzyjna skala wybierania

Wiele osób nie rozumie prędkości zegarka i uważa funkcję pomiaru prędkości zegarka za niepraktyczny „wygląd”. W rzeczywistości pomiar prędkości Repliki Zegarkow jest bardzo praktyczny w życiu. Brązowy aluminiowy pierścień do pomiaru prędkości nowej serii Supermaster firmy Omega nie tylko odpowiada kolorystyce brązowej tarczy, ale także poprawia wrażenia użytkownika. Biorąc przykładowo pojazd jadący autostradą, stoper uruchamia się od punktu początkowego, wskazówka stopera zaczyna odliczać od godziny 12, a gdy jazda zostaje zatrzymana na jeden kilometr, liczba wskazana przez wskazówkę sekundową jest średnią prędkością.

Bilans wiosenny równowagi karty bez krzemu Si14

Automatyczny mechanizm zwijania współosiowego chronografu Repliki Zegarków Omega 3330, wyposażony w podłużne urządzenie do pomiaru rozrządu, wyposażony w sprężynę balansującą sprężynę balansową bez materiału krzemowego Si14, otrzymał oficjalną szwajcarską certyfikację obserwatorium. W 2008 roku Omega wprowadziła silikonową sprężynę do włosów Si14, więc nie jesteśmy obcy temu materiałowi. W trakcie codziennego użytkowania na zegarek łatwo wpływają pola magnetyczne i zmiany temperatury, a zastosowanie materiału silikonowego w zegarku może poprawić dokładność i stabilność zegarka.

Brązowy skórzany pasek

Projektant zawsze wdrażał „Cappuccino”, nie tylko brązowy kolor na tarczy, ale także brązowy wzór w projekcie paska. Brązowy skórzany pasek nie tylko zwiększa komfort noszenia, ale także zapewnia cappuccino ciepło. Elegancja i powściągliwość wyłaniają się z paska.

Podsumowanie: Po latach chrztu Omega ma 60 lat od premiery pierwszego Supermastera. Narodziny serii Speedmaster zostały pierwotnie zaprojektowane w celu zapewnienia dokładnych funkcji pomiaru czasu naukowcom i sportowcom. Obecnie Omega jest zaangażowana we wprowadzanie bardziej nowoczesnych wzorów i wprowadzanie nowej energii do klasyki serii Supermaster. To „Cappuccino” nie tylko dziedziczy klasyczny design serii Supermaster, ale także wykorzystuje podwójny brąz w dopasowanym kolorze, który jest pełen nowoczesnej mody. Jest to połączenie nowoczesności i klasyki, rzadki zegarek z chronografem.

Dodaj komentarz