Diamentowy zegarek 2019 Zalecany najdroższy luksusowy diament Repliki Zegarków

Repliki Zegarków Omega

Diament Repliki Zegarków jest teraz popularny także wśród mężczyzn, obecnie zmienia się koncepcja zegarków diamentowych, różni się od oryginalnych, podobnie jak tajna metoda mozaiki, mozaika śnieżna i inne techniki ukrywania głośnego profilu.

Luksusowy zegarek Hublot o wartości 5 milionów dolarów amerykańskich

Aby wybrać najbardziej luksusowe i głośne diamenty w 2012 roku, koronę zdobędzie wiertło Hublot o wartości 5 milionów dolarów. 4 grudnia ten jedyny diamentowy zegarek na świecie został potwierdzony przez supergwiazdę Beyonce jako prezent urodzinowy dla jej męża Jay-Z.

Zestaw Repliki Zegarków zawiera 1282 kwadratowe diamenty o masie ponad 100 karatów, tylko jeden na świecie. Jego produkcja wymaga długiego procesu: wybranie największych diamentów i 1276 diamentów z surowych kamieni na całym świecie zajmuje tylko rok; cięcie kilku największych diamentów jest dobrze odbierane w Nowym Jorku. Master of Cutting jest wykonywany osobiście, aby zapewnić ujednolicenie stylu; różne procesy kosztują wielu ekspertów za 14 miesięcy pracy w pełnym wymiarze godzin, w tym 12 noży przez 7 miesięcy i 5 wkładów przez 7 miesięcy. Starannie dopasowane.
Bao Shilong czarno-biała łabędź wysoka biżuteria trzy złoty stół tourbillon most

Silna miłość, Bao Shilong czarno-biała łabędź wysoka biżuteria trzy złoty stół tourbillon most

Bao Shilong i Girard-Perregaux połączyli siły, aby stworzyć romantyczne arcydzieło, CYPRIS TOURBILLON, czarno-biały łabędzi trzybutowy zegarek tourbillon z mostkiem, który łączy w sobie wdzięczną postawę łabędzia.


Zegarek Tourbillon z czarnym łabędziem


Tourbillon Repliki Zegarków Omega biały łabędź jest inkrustowany białymi diamentami, lśniąc czysto i promiennie, podkreślając inkrustowane koralowce i agatowe strusie, nadając elegancki wyraz; koniec skrzydła zdobi szafir, przedstawiający białe skrzydła niebieskiej wody na niebieskim jeziorze. Zegarek Tourbillon z czarnym łabędziem jest zdominowany przez czarno-czarny spinel, sprytnie połączony z niebiesko-fioletowym korundem i białymi diamentami, a wspaniały kolor piór jest kołyszący. Czarny onyksowy ptak przedstawia głęboką tajemnicę inną niż biały łabędź! Rzemieślnik Smoka Poezji rzeźbi świętego i tajemniczego łabędzia w czarno-białym kontraście, strzegąc przemiany dnia i nocy, tworząc parę kształtów ilustrujących stanowczość miłości i romantyczną interpretację idealnego stworzenia w mitologii greckiej. .

Dodaj komentarz