Jakie zegarki wszyscy kupili w 2017 roku? Znajomi z forum podają odpowiedź


 Pod koniec roku zaczyna się pojawiać różnorodność asortymentu, jednak nie jest on tak przekonujący, jak „głosowanie” znajomych ze stołu na prawdziwe pieniądze, więc jakie są najpopularniejsze zegarki w 2017 roku? Ułożyliśmy naklejki na prace domowe opublikowane przez znajomych ze stołu na forum, a oni udzielą odpowiedzi.
Najgorętsze to Repliki Zegarków

 
   Nie chcę o tym wiele mówić, zielone duchy i czarnuchy Repliki Zegarkow, niewiele osób kupuje w tym roku, ale coraz więcej ludzi kupuje to każdego roku, wszyscy rozumieją, nie wspominając o tym tutaj. Oprócz ducha wody, eksplorator Rolex, niebieski i czarny okrąg GMT, dziennik ruchu 3235 jest bardzo gorący.
Portal prac domowych kuzynki duchów Greenwater:
   Specjalny model pilotażowy IWC „Mały Książę” nie jest w tym roku nowym produktem, ale ponieważ sklep jest w tym roku w zasadzie nowy, więc można go kupić, zanim ktoś go kupi. Niektóre nowe produkty będą dostępne w drugiej połowie roku. Pilotowe mierzenie czasu jest również bardzo popularne z trzech głównych powodów: po pierwsze, że nie jest drogi, cena publiczna wynosi mniej niż 40 000 juanów i można kupić złożone zegarki marek wysokiej klasy, nie za dużo; drugim jest czas marek IWC. Zegarki, duże marki i złożone zegarki; trzeci i najważniejszy, dobrze wyglądający. Połącz te trzy powody i się pali. Istnieje kilka wydań chronografów pilotów w różnych krajach. Specjalna wersja „Małego Księcia” ma charakter charytatywny. Tył ma wygrawerowany wzór, a tarcza jest niebieska. Te specjalne projekty odróżniają go od zwykłych chronografów pilota. Skórzany pasek jest naprawdę dobry. Jest bardzo przystojny. W połączeniu z ceną zakupu przekraczającą 30 000, naprawdę czuję się bardzo poruszony.
Portal ofert kuzynów:
   Hippocampus 300 odnosi się do 300-metrowego wodoodpornego koaksjalnego zegarka astronomicznego Omega Hippocampus. Nie jest certyfikowany jako współosiowy. Używa konwencjonalnego mechanizmu 2500. Został wprowadzony na rynek przez wiele lat, ale wiele osób wciąż go kupuje. Jest to oczywiście nie bez powodu. Seria Zegarki Repliki to profesjonalny zegarek do nurkowania, który z pewnością jest dobry w działaniu, świetlisty + wodoodporny na 300 metrów + jednokierunkowa obrotowa ramka + zawór wydechowy helu. Wygodna jest również bransoleta ze stali nierdzewnej ze składaną klamrą zapinaną na dwa guziki. Oczywiście jego krajowa cena publiczna wynosi 32 400, a cena zakupu będzie lepsza, co ma dobrą przewagę cenową w przypadku tego samego rodzaju zegarków. Chociaż ten zegarek nie jest noszony w filmie, wiele osób wciąż pamięta Omegę z powodu filmu 007.
Portal kuzynki pracy: Elegancki dżentelmen

 
  Repliki Zegarków Szwajcarskich 6654 to najpopularniejszy zegarek z pełnym kalendarzem w górnym zegarku, ponieważ w tej klasycznej serii większość z nas to głównie metale szlachetne, nie ma wielu modeli stalowych, nie mówiąc już o skomplikowanych funkcjach. Blancpain 6654 jest bardzo dżentelmenem, ma trójwymiarową skalę godzin, bardzo mały kształt i kilka linii. Niebieski stalowy wskaźnik pośrodku wskazuje datę. Najbardziej kultowe elementy tych Replica Watches klasycznych zegarków są umieszczone w jednym, a jego cena publiczna wynosi 115 500 juanów, co jest zbyt kuszące w porównaniu z markami tego samego poziomu, takimi jak klasyczna seria Breguet.
Portal kuzynów: blancpain / 5205 / zuoye /
Podsumowanie: Żaden z nich nie jest nowy w 2017 r., Ale to zegarki, które większość ludzi wybiera. Ich klasyki zyskują coraz większą uwagę. Są to modele zawsze zielone. Jeśli chcesz kupić zegarek, ale nie wiesz, co kupić, zacznij od Wybrałem to tutaj.

Dodaj komentarz